Langt på vei med riktig gulv
Dagens interiørmote går i mange retninger, men enten man liker det lyst, enkelt og rolig, klassisk og elegant, landlig eller en mer minimalistisk stil, så er man langt på vei ved å velge riktig gulv. Elementer fra naturen og spillet mellom det rustikke og mer forfinede brukes nå uansett stil.
Autentisk struktur
Paletten til den nye gulvkolleksjonen til Armstrong er inspirert av skandinavisk interiørdesign og domineres av lyse nordiske tretoner med finstemte graderinger. Gulvbeleggkolleksjonen heter Scala 40, og designerne hos Armstrong har utviklet 30 unike tremønstre til denne kolleksjonen.
Vinylgulvet har en naturtro overflatepreging som gjør at tremønstrene får en autentisk struktur fra elegante årringer til det robuste og rustikke. Disse vakre designerflisene er perfekt egnet for rom der man ønsker å oppnå en varm og naturlig atmosfære, og samtidig har behov for et robust vinylgulvbelegg.