Kategorier

Meny

Konto

menu
Annonse

Ansatte

IFI - Informasjonskontoret for farge og interiør holder til i hovedbygningen på Hamang gård i Sandvika.

fullscreen
  • Bjørg Owren, kreativ leder/ans. redaktør

    Foto:

  • F.v.: Elna Høyer-Dahl, Bjørg Owren, Chera Westman, Kristian Owren, Robert Walmann og Mari Andersen Rosenberg.

    Foto:

  • Kristian Owren, adm. direktør

    Foto:

  • Robert Walmann, seniorrådgiver

    Foto:

  • Rolf Lundberg, Annonsehuset

    Foto:

  • Chera Westman, desksjef/informasjonskonsulent

    Foto:

Her finner du direkte kontaktinformasjon:

Kristian Owren

Administrerende direktør
mobil: 92 68 82 60
epost: kristian@ifi.no

 

Bjørg Owren

Kreativ leder/ans. redaktør
mobil: 40 41 37 30
epost: bow@ifi.no

 

Chera Westman

Desksjef/informasjonskonsulent
mobil: 40 43 10 80
epost: chera@ifi.no

 

Robert Walmann

Seniorrådgiver
mobil: 90 09 00 59
epost: robert@ifi.no

 

Anna Leikanger Voje

Digital innholdsprodusent
mobil: 40 03 63 40
epost: anna@ifi.no

 

Elna Høyer-Dahl

Grafisk formgiver
mobil: 98 40 25 39
epost: elna@ifi.no

 

Rolf G. Lundberg

Annonsehuset
mobil: 40 40 85 48
epost: rolf@ifi.no

 

Daniel Jerabek

Utvikler ifi.no
epost: daniel@ifi.no

 

Marian Schutz

Utvikler ifi.no
epost: marian@ifi.no

Yo, you had better fill this out, it's required.
Annonse
Annonse
Tarkett annons
Tarkett annons
[Some text some message]