Nettstedet benytter cookies (også betegnet som informasjonskapsler) som kan brukes av oss og våre partnere til å huske innstillingene dine, til statistikk og til å vise målrettede annonser til deg.   Les Mer Jeg aksepterer!

Bli inspirert - Se galleri her
I DAG
  °
I MORGEN
  °

IFI-Informasjonskontoret for farge og interiør

IFI - Informasjonskontoret for farge og interiør holder til i hovedbygningen på Hamang gård i Sandvika.

Her finner du direkte kontaktinformasjon:

Kristian Owren

Administrerende direktør
mobil: 92 68 82 60
epost: kristian@ifi.no

 

Bjørg Owren

Kreativ leder/ans. redaktør
mobil: 40 41 37 30
epost: bow@ifi.no

 

Chera Westman

Desksjef/informasjonskonsulent
mobil: 40 43 10 80
epost: chera@ifi.no

 

Robert Walmann

Seniorrådgiver
mobil: 90 09 00 59
epost: robert@ifi.no

 

Mari Andersen Rosenberg

PR-rådgiver og nettredaktør
mobil: 40 03 63 40
epost: mari@ifi.no

 

Elna Høyer-Dahl

Grafisk formgiver
mobil: 98 40 25 39
epost: elna@ifi.no

 

Rolf G. Lundberg

Annonsehuset
mobil: 40 40 85 48
epost: rolf@ifi.no

 

Daniel Jerabek

Utvikler ifi.no
epost: daniel@ifi.no

 

Marian Schutz

Utvikler ifi.no
epost: marian@ifi.no

Hold deg oppdatert  

Få siste nytt om interiør og oppussing fra ifi.no. Meld deg på vårt nyhetsbrev her.

Mer om IFI