Bli inspirert - Se galleri her
I DAG
  °
I MORGEN
  °

IFI-Informasjonskontoret for farge og interiør

Bak f.v: Åshild N. Tyssen, Harald Sola Berentsen (sluttet), Kristian Owren, Chera Westman. Foran f.v: Rolf Lundberg, Trine Midtsem, Einar T. Lukerstuen og Bjørg Owren. Mari A. Rosenberg og Robert Walmann var ikke tilstede da bildet ble tatt.
IFI - Informasjonskontoret for farge og interiør holder til i hovedbygningen på Hamang gård i Sandvika.

Her finner du direkte kontaktinformasjon:

Kristian Owren

Administrerende direktør
telefon: 67 55 46 87
mobil: 92 68 82 60
epost: kristian@ifi.no

 

Bjørg Owren

Kreativ leder/ans. redaktør
telefon: 67 55 46 84
mobil: 40 41 37 30
epost: bow@ifi.no

 

Trine Midtsem

Prosjektleder
telefon: 67 55 46 82
epost: trine@ifi.no

 

Chera Westman

Desksjef/informasjonskonsulent
telefon: 67 55 46 85
epost: chera@ifi.no

 

Robert Walmann

Seniorrådgiver
telefon: 67 55 46 86
mobil: 90 09 00 59
epost: robert@ifi.no

 

Mari Andersen Rosenberg

PR-rådgiver og nettredaktør
telefon: 67 55 46 89
mobil: 90 75 78 72
epost: mari@ifi.no

 

Elna Høyer-Dahl

Grafisk formgiver
epost: elna@ifi.no

 

Rolf G. Lundberg

Annonsehuset
telefon: 67 55 46 95
mobil: 40 40 85 48
epost: rolf@ifi.no

 

Daniel Jerabek

Utvikler ifi.no
epost: daniel@ifi.no

 

Marian Schutz

Utvikler ifi.no
epost: marian@ifi.no

Hold deg oppdatert  

Få siste nytt om interiør og oppussing fra ifi.no. Meld deg på vårt nyhetsbrev her.

Mer om IFI