Kategorier
Meny
Konto
Annonse
HappyHomes annons

Ansatte

fullscreen
  • Ansatte

    Foto:

  • Ansatte

    Foto:

  • Ansatte

    Foto:

  • Ansatte

    Foto:

IFI - Informasjonskontoret for farge og interiør holder til i hovedbygningen på Hamang gård i Sandvika.

Her finner du direkte kontaktinformasjon:

Kristian Owren

Administrerende direktør
mobil: 92 68 82 60
epost: kristian@ifi.no

 
Bjørg Owren

Kreativ leder/ans. redaktør
mobil: 40 41 37 30
epost: bow@ifi.no

 
Chera Westman

Desksjef/informasjonskonsulent
mobil: 40 43 10 80
epost: chera@ifi.no

 
Robert Walmann

Seniorrådgiver
mobil: 90 09 00 59
epost: robert@ifi.no

 
Anna Leikanger Voje

Digital innholdsprodusent
mobil: 40 03 63 40
epost: anna@ifi.no

 
Elna Høyer-Dahl

Grafisk formgiver
mobil: 98 40 25 39
epost: elna@ifi.no

 
Rolf G. Lundberg

Annonsehuset
mobil: 40 40 85 48
epost: rolf@ifi.no

 
Daniel Jerabek

Utvikler ifi.no
epost: daniel@ifi.no

 
Marian Schutz

Utvikler ifi.no
epost: marian@ifi.no

Yo, you had better fill this out, it's required.
Annonse

Siste artikler

Annonse
[Some text some message]