Kategorier

Meny

Konto

Ansatte

IFI - Informasjonskontoret for farge og interiør holder til i et av verdens smarteste bygg, Karvesvingen 5 på Hasle i Oslo.

Dele på Pinterest
Se flere bilder
Ansatte

Foto:

Her finner du direkte kontaktinformasjon:

Kristian Owren

Administrerende direktør
mobil: 92 68 82 60
epost: kristian@ifi.no

 
Dele på Pinterest Kristian Owren

Bjørg Owren

Kreativ leder/ans. redaktør
mobil: 40 41 37 30
epost: bow@ifi.no

 
Dele på Pinterest Bjørg Owren

Chera Westman

Desksjef/informasjonskonsulent
mobil: 404 31 080
epost: chera@ifi.no

 
Dele på Pinterest Chera Westman

Robert Walmann

Seniorrådgiver
mobil: 900 90 059
epost: robert@ifi.no

 
Dele på Pinterest Robert Walmann

Anna Leikanger Voje (sykmeldt)

Digital innholdsprodusent
mobil: 40 03 63 40
epost: anna@ifi.no

 
Dele på Pinterest Anna Leikanger Voje (sykmeldt)

Jostein Værnes

Annonsesalg,

Media Team
mobil: 99 35 23 46
epost: jostein@media-team.no

 

Daniel Jerabek

Utvikler ifi.no
epost: daniel@ifi.no

 
Dele på Pinterest Daniel Jerabek

Marian Schutz

Utvikler ifi.no
epost: marian@ifi.no

Dele på Pinterest Marian Schutz

Finn din nærmeste

SISTE ARTIKLER
[Some text some message]