Barne-nytt på tapetet
Varig
En løsning som varer lenge på barnerommet, for striper og småruter går man aldri lei. Velg mellom ensfarget tapet, stripet eller tapet med små lam. Matchende stoffer i smårutet kvalitet, gjennomskinnelig tekstil med lam og tykkere stoff tilhører også kolleksjonen. Velg mellom to rosanyanser, gult, lyseblått eller grønt.
Dyrene i Afrika
Dyrene i Afrika kan flytte inn til deg. Sebra, elefanter, nesehorn og giraffer finnes både på tekstil og bord, og kan kombineres med tapeter i gult, blått, lysegrønt og ferskenfarget som her. Velg mellom tapet med striper eller sjattert effekt.
Prikker
Tapeter med prikker og sjattert effekt er tidløst. Tapetene kan kombineres med stoffer i matchende farger - rutemønstret eller med fargerike striper. Tapetene finnes også i grønt med oransje prikker, hvitt med gule prikker og gult med blå prikker. En bord med glade elefanter hører også med til kolleksjonen.
Ugler
De blunker til deg! En gøyal tekstilnyhet med uttrykksfulle ugler. Tilhørende kolleksjon har større ugler på hvit, grønt eller blå bunn. Tekstilenes farger er fristende å bruke flere steder i rommet, som maling på et møbel eller en malte vegger.
Dette har vi brukt:
- Ugletekstil: 8438465 Ugler i mosen, farge 8 (grønn) og 6, BORÅS COTTON
- Grønt: Comptine CE4811VG, CE4841VA, CE4802VR og PicNic CE4871VV (tekstil), alt fra BORGE
- Med dyr: Happy Bimbo Safari 9178, 9116 (striper) og tekstiler: T9194/9195, NORVEGG
- Prikker: Happy Bimbo 9123 og tekstil: T9198 og T9197, NORVEGG