IFI logo
Se flere bilder
Ansatte

Foto:

Ansatte

IFI - Informasjonskontoret for farge og interiør holder til i et av verdens smarteste bygg, Karvesvingen 5 på Hasle i Oslo.

IFI.NO

IFI.NO
Publisert (oppdatert )

Registrer deg her og motta vårt nyhetsbrev, med nye artikler og nyttige tips 2-3 ganger i måneden.

Her finner du direkte kontaktinformasjon:

Kristian Owren

Administrerende direktør
mobil: 92 68 82 60
epost: kristian@ifi.no

 
Se flere bilder
Kristian Owren

Foto:

Kristian Owren, adm. direktør

Bjørg Owren

Kreativ leder/ans. redaktør
mobil: 40 41 37 30
epost: bow@ifi.no

 
Se flere bilder
Bjørg Owren

Foto:

Bjørg Owren, kreativ leder/ans. redaktør

Les mer

Chera Westman

Desksjef/informasjonskonsulent
mobil: 404 31 080
epost: chera@ifi.no

 
Se flere bilder
Chera Westman

Foto:

Chera Westman, desksjef/informasjonskonsulent

Iver Valkvæ

Innholdsprodusent
mobil: 994 01 997
epost: iver@ifi.no

Se flere bilder
Iver Valkvæ

Foto:

Iver Valkvæ, innholdsprodusent

Daniel Jerabek

Utvikler ifi.no
epost: daniel@ifi.no

 
Se flere bilder
Daniel Jerabek

Foto:

Daniel Jerabek, utvikler ifi.no

Marian Schutz

Utvikler ifi.no
epost: marian@ifi.no

Se flere bilder
Marian Schutz

Foto:

Marian Schutz, utvikler ifi.no

Jostein Værnes

Annonsesalg,

Media Team
mobil: 99 35 23 46
epost: jostein@media-team.no

 
Dele
Finn din nærmeste
Nyhetsbrev
Motta vårt nyhetsbrev!

Registrer deg her og motta vårt nyhetsbrev, med nye artikler og nyttige tips 2-3 ganger i måneden.