IFI logo
Se flere bilder
Ansatte

Foto:

Ansatte

IFI - Informasjonskontoret for farge og interiør holder til i et av verdens smarteste bygg, Karvesvingen 5 på Hasle i Oslo.

IFI.NO

IFI.NO
Publisert (oppdatert )

Registrer deg her og motta vårt nyhetsbrev, med nye artikler og nyttige tips 2-3 ganger i måneden.

Følg ifi.no på Facebook, TikTok og Instagram.

Her finner du direkte kontaktinformasjon:

Annonse

Kristian Strandli Owren

Administrerende direktør
mobil: 92 68 82 60
e-post: kristian@ifi.no

 
Se flere bilder
Kristian Strandli Owren

Foto: Emma Wold/ifi.no

Kristian Strandli Owren, adm. direktør

Bjørg Owren

Kreativ leder/ans. redaktør
mobil: 40 41 37 30
e-post: bow@ifi.no

 
Se flere bilder
Bjørg Owren

Foto: Emma Wold/ifi.no

Bjørg Owren, kreativ leder/ans. redaktør

Les mer
Annonse

Chera Westman

Desksjef/informasjonskonsulent
mobil: 404 31 080
e-post: chera@ifi.no

Se flere bilder
Chera Westman

Foto: Emma Wold/ifi.no

Chera Westman, desksjef/informasjonskonsulent

Iver Valkvæ

Innholdsprodusent
mobil: 994 01 997
e-post: iver@ifi.no

Se flere bilder
Iver Valkvæ

Foto: Emma Wold/ifi.no

Iver Valkvæ, innholdsprodusent

Emma Wold

Kommunikasjonsrådgiver/Journalist
mobil: 40 60 95 90
e-post: emma@ifi.no

 

Se flere bilder
Emma Wold

Foto: Iver Valkvæ/ifi.no

Emma Wold, kommunikasjonsrådgiver/journalist

Daniel Jerabek

Utvikler ifi.no
epost: daniel@ifi.no

 
Se flere bilder
Daniel Jerabek

Foto: Kristian Strandli Owren/ifi.no

Daniel Jerabek, utvikler ifi.no

Marian Schutz

Utvikler ifi.no
epost: marian@ifi.no

Se flere bilder
Marian Schutz

Foto: Kristian Strandli Owren/ifi.no

Marian Schutz, utvikler ifi.no

Jostein Værnes

Annonsesalg,

Media Team
mobil: 99 35 23 46
epost: jostein@media-team.no

 
Dele
Finn din nærmeste
Annonse
Nyhetsbrev
Motta vårt nyhetsbrev!

Registrer deg her og motta vårt nyhetsbrev, med nye artikler og nyttige tips 2-3 ganger i måneden.