banner ad

Ansatte

IFI - Informasjonskontoret for farge og interiør holder til i hovedbygningen på Hamang gård i Sandvika.

Tekst: , Publisert (Oppdatert 23.06.2014)

Her finner du direkte kontaktinformasjon:

Kristian Owren

KristianOwrenIFI

Administrerende direktør
telefon: 67 55 46 87
mobil: 92 68 82 60
epost: kristian@ifi.no

Bjørg Owren

BjorgOwrenIFI

Kreativ leder/ans. redaktør
telefon: 67 55 46 84
mobil: 40 41 37 30
epost: bow@ifi.no

Trine Midtsem

TrineMidtsemIFI

Prosjektleder
telefon: 67 55 46 82
epost: trine@ifi.no

Chera Westman

CheraWestmanIFI

Desksjef/informasjonskonsulent
telefon: 67 55 46 85
epost: chera@ifi.no

Harald Sola Berentsen

HaraldSolaBerentsenIFI

Seniorrådgiver
telefon: 67 55 46 86
epost: harald@ifi.no

 

Åshild Nyhus Tyssen

AshildNyhusTyssenIFI

PR-rådgiver/redaktør ifi.no
telefon: 67 55 46 90
epost: ashild@ifi.no

Einar T. Lukerstuen

ansatte_portrettnov2011-2

Grafisk formgiver
telefon: 67 55 46 97
epost: einar@ifi.no

Rolf G. Lundberg

RolfLundbergIFI

Annonsehuset
telefon: 67 55 46 95
mobil: 40 40 85 48
epost: rolf@ifi.no

Daniel Jerabek

Ansatte_Tsjekkia_2014-2

Utvikler ifi.no
epost: daniel@ifi.no

 

Marian Schutz

Ansatte_Tsjekkia_2014

Utvikler ifi.no
epost: marian@ifi.no