banner ad

Ansatte

IFI - Informasjonskontoret for farge og interiør holder til i hovedbygningen på Hamang gård i Sandvika.

Tekst:
Publisert (Oppdatert 27.03.2014)

Her finner du direkte kontaktinformasjon:

Kristian Owren

Kristian_Owren2012-45

Administrerende direktør
telefon: 67 55 46 87
mobil: 92 68 82 60
epost: kristian@ifi.no

Bjørg Owren

ansatte_portrettnov2011-5

Kreativ leder/ans. redaktør
telefon: 67 55 46 84
mobil: 40 41 37 30
epost: bow@ifi.no

Trine Midtsem

ansatte_portrettnov2011-1-2

Prosjektleder
telefon: 67 55 46 82
epost: trine@ifi.no

Chera Westman

ansatte_portrettnov2011-1

Desksjef/informasjonskonsulent
telefon: 67 55 46 85
epost: chera@ifi.no

Harald Sola Berentsen

ansatte_portrettnov2011-9

Seniorrådgiver
telefon: 67 55 46 86
epost: harald@ifi.no

 

Guri Haram

PR-rådgiver
telefon: 67 55 46 87
mobil: 928 22 500
epost: guri@ifi.no  

Einar T. Lukerstuen

ansatte_portrettnov2011-2

Grafisk formgiver
telefon: 67 55 46 97
epost: einar@ifi.no

Rolf G. Lundberg

ansatte_portrettnov2011-8

Annonsehuset
telefon: 67 55 46 95
mobil: 40 40 85 48
epost: rolf@ifi.no

Daniel Jerabek

Ansatte_Tsjekkia_2014-2

Utvikler ifi.no
epost: daniel@ifi.no

 

Marian Schutz

Ansatte_Tsjekkia_2014

Utvikler ifi.no
epost: marian@ifi.no

 

Åshild Nyhus Tyssen - i permisjon

ansatte_portrettnov2011-7

PR-rådgiver/redaktør ifi.no
telefon: 67 55 46 89
epost: ashild@ifi.no

Gitte Merete Kristiansen - i permisjon

ansatte_portrettnov2011-10

Key Account Manager
Annonsesalg
telefon: 67 55 46 90
mobil: 95 76 95 06
epost: gitte@ifi.no